صفحه پروژه

پنل پروژه

پنل پست های دریافت شده در سیستم: بعد از اینکه روی نام پروژه کلیک می کنیم وارد صفحه پروژه می شویم و می توانیم تمامی پست هایی که طبق چارت و تنظیمات به آن دسترسی داریم را مشاهده کنیم.

نحوه نمایش پست ها

در این قسمت می توانیم نحوه نمایش پست ها را تغییر دهیم.

کلید دانلود برای انتخاب نوع فایل دریافتی است. می توانیم پست های مورد نظرمان را که می خوایم دانلود کنیم را با راست کلیک کردن انتخاب کنیم و با فرمت مورد نظرمان آن ها را از سرور دریافت کنیم.

فیلتر سریع یکی از موارد کاربردی دیگری است که با استفاده از آن می توان پست های ارسالی را فیلتر کرد. کاربر با کلیک کردن روی هر کدام از اطلاعات موجود در پست، مانند جبهه عملیاتی، نام کاربر ارسال کننده و … می تواند باقی پست های مربوط به آن جبهه یا کاربر را مشاهده کند.

فیلتر اطلاعات (کامل)

وقتی پست هایی که می خوایم در داده های همراهشون اشتراکاتی مثل تاریخ، جبهه کاری و … دارند می توانیم از ابزار فیلتر نرم افزار استفاده کرد که برای آماده کردن گزارش های مختلف بسیار کاربردی است.

وقتی روی فیلتر کلیک می کنیم پنل برای تنظیم فیلتر باز میشه و تنظیمات زیر رو میشه براش اعمال کرد:

  • کاربر کسیه که پست رو ارسال کرده.
  • جبهه عملیاتی همون موقعیت یا سازه ایه که کار داخلش انجام میشه. فقط با انتخاب جبهه کاری در این قسمت می تونید روند اجرایی مربوط به سازه مورد نظرتون رو از ابتدا تا کنون مشاهده کنید.
  • فعالیت اجرایی نوع کاری است که انجام شده است. ممکن است گزارش مورد نیازتون عملیات خاکی باشه که توی تاریخ خاصی اتفاق افتاده، یا عملیات بتنی که در جبهه کاری مورد نظرتون انجام شده.
  • مشکلات اجرایی همیشه عامل اختلاف در اجرایی هستند. با جمع آوری صحیح و پیوسته اطلاعات شما به راحتی می توانید پکیج ادعا (یا کلیم) برای پروژه آماده کنید. جدای کلیم، قادر خواهید بود که درس آموخته ارزش‌مند پروژه خود را به صورت مصور تدوین کنید.
  • مورد بعدی تاریخ هست. می تونید فیلتر رو طوری تنظیم کنید که وقایع پروژه رو در یک تاریخ یا یک بازه تاریخی نمایش بده.
  • برای فیلتر کامل تر، این امکان هم هست که کامنت صوتی و توضیحات پست به فیلتر اضافه بشه.
  • در آخر، شما می توانید پست ها را بر اساس گروه های کاری که در تیم پروژه فعالیت می کنند فیلتر کنید. مثلا می توانید در جلسه ای که مربوط به تیم برق و ابزار دقیق هست به سرعت اطلاعات را آماده کنید.

بعد از اتمام تنظیمات فیلتر، با کلیک کردن بر اعمال، فیلتری که تنظیم کردیم اجرا میشه.